RAK Porcelain MFFDTP40GB метал фузија златен чајник и капа на капакот од 4
Свеж

RAK Porcelain MFFDTP40GB метал фузија златен чајник и капа на капакот од 4

DEN 0.67

Достапно.

Рерна безбедна на 572 степени. Високо чип и отпорен на шок поради исклучителна цврстина. Олово бесплатно. Не-порозна. Чајници. Чајници. Колекцијата Метална фузија ја отелотворува најголемата софистицираност благодарение на напредната техника за примена на боја со скапоцен златен, сребро или бронзен изглед. Направете сензационален влез со својата зачудувачка презентација, проследено со сензуално искуство во исхраната со своите уникатни текстури и нијанси на боја.

Детали

Избор на клиенти