Goodcook Масти Сепаратор, Средна, Јасна &засилувач; Сива
Свеж

Goodcook Масти Сепаратор, Средна, Јасна &засилувач; Сива

DEN 3.33

Достапно.

Ја одделува маснотијата од соковите за вкусен сос. Цедилка собира несакани честички од храна додека затка спречува собирање маснотии во изливот. Добар бренд за готвење. Сепаратор за маснотии, 2-чаша со затка ја одделува маснотијата од соковите за вкусен сос. Земја На Потекло : Кина.

Детали

Избор на клиенти