Czdyuf боја четка 10-парчиња сет на акварел Пенка за уметност специјална најлонска четка четка за четка за четка за четка
Свеж

Czdyuf боја четка 10-парчиња сет на акварел Пенка за уметност специјална најлонска четка четка за четка за четка за четка

DEN 4155.84

Достапно.

Вклучена е дупката за пенкало, така што четката нема да се носи. Дизајнот на патент е погоден за складирање и поудобно е да се спроведе скицирање. 10 стапчиња со целосни стилови, основни четки за студенти по уметност. Отпорни на абење и тешко. Погодно за сликарство на масло од гуаче. Вклучена е дупката за пенкало, така што четката нема да се носи. Дизајнот на патент е погоден за складирање и поудобно е да се спроведе скицирање. 10 стапчиња со целосни стилови, основни четки за студенти по уметност. Отпорни на абење и тешко. Погодно за сликарство на масло од гуаче. Вклучена е дупката за пенкало за мрежи, така што четката нема да се носи. Дизајнот на патент е погоден за складирање, а поудобно е да се изврши скицирање.10 стапчиња со целосни стилови, основни четки за студенти од уметност. Цврсто.Сигубилно за сликарство на масло од гуаче.Материјал : Категорија на дрвени производи : Четка за четки за масло од четка за масло : 1. Мора да се стави во вода брзо по употребата, во спротивно ќе стане тешко. Бидете сигурни дека никогаш нема да ги оставите во вода и да ги исушите.2. Чистење : Бои засновани на вода - топла вода со сапуница, масло базирана/растворувач засновани на 3. Сушење/складирање : Лежете рамно или глава нагоре. Пакуван вклучен : 1 *Материјал за боја Имате какви било прашања во врска со овој производ, ве молиме контактирајте ме, ќе ве контактираме во рок од 24 часа и ќе ви дадеме задоволителен одговор.

Детали

Избор на клиенти