TJLSS 6 парчиња/поставени уметнички материјали за масло за сликање на масло за сликање четки за боја
Свеж

TJLSS 6 парчиња/поставени уметнички материјали за масло за сликање на масло за сликање четки за боја

DEN 2890.24

Достапно.

Зглобот на интерфејсот на алуминиумска цевка е двојно згрозен, а главата на пенкалото не е лесно да се испадне. Ударите се јасни и моќни, ударите се уредни, а ударите се заоблени и мазни за употреба. Насликана површина, удобно зафаќање, одлично чувство за сликање. Флексибилен и еластичен зафат за удобност. Подароци за сликари или уметници, студенти. Зглобот на интерфејсот на алуминиумска цевка е двојно згрозен, а главата на пенкалото не е лесно да се испадне. Ударите се јасни и моќни, ударите се уредни, а ударите се заоблени и мазни за употреба. Насликана површина, удобно зафаќање, одлично чувство за сликање. Флексибилен и еластичен зафат за удобност. Подароци за сликари или уметници, студенти. Зглобот на интерфејсот со алуминиумска цевка е двојно затворен, а главата на пенкалото не е лесно да се падне на мозочните удари се јасни и моќни, мозочните удари се уредни, а ударите се заоблени и се мазни за да се искористи површината, удобното зафат, одличното сликарско значење и Еластичен зафат за удобност за сликари или уметници, студенти од растворливи или не : Материјал за бојадисување : Woodtype : масло за четка за масло : 1. Мора да се стави во вода брзо по употребата, во спротивно ќе стане тешко. Бидете сигурни дека никогаш нема да ги оставите во вода и да ги исушите.2. Чистење : Бои засновани на вода - топла вода со сапуница, масло базирана/растворувач засновани на 3. Сушење/складирање : лежејте рамно или глава нагоре. Пакуван вклучен : 1 *Материјал за сликање Имате какви било прашања во врска со овој производ, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и ќе ви дадеме задоволителен одговор. Да се ​​изврши влијанието на светлината и сито, мала хроматска аберација треба да се прифати.

Детали

Избор на клиенти