Wxbdd 6pcs/Поставете дрвена рачка акварел боја Пенка за пенкало за бои четка најлонска коса темно сина дрвена рачка мултименска намена
Свеж

Wxbdd 6pcs/Поставете дрвена рачка акварел боја Пенка за пенкало за бои четка најлонска коса темно сина дрвена рачка мултименска

DEN 2.33

Достапно.

сосема нови и. Темно сина тркалезна нокти најлонска четка. Сјајноста е многу добра, еластична концентрат за обновување. Рационализирано тело на пенкало, удобно чувство на рака. Тип на мозочен удар, повторена употреба на форма не е лесно деформирана. Сосема нова и .Дак сина тркалезна најлонска четка за нокти. Сјајноста е многу добра, еластична концентрат за обновување. Како што е прикажано во Picture Color : Dark Blue Packing : 6pcs/Поставете темно сина тркалезна нокти најлонска млазница за четкичка, мазна текстура на занаетчиство, долга услуга за животни проток, фино работно време на пигменти, Исклучиво занаетчиско занаетчиство, разновидност на телото, разновидност на спецификации, широк спектар на апликации. Ве молиме, оставете мало отстапување за мерењето.2.Дадајте до разликата во светлината и на екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликите, благодарам за разбирањето.Дализирајте и мазна на допир, секој дел е полиран со грижа.

Детали

Избор на клиенти