Jahh сликарство пенкало 12 компјутери Професионална четка за боја, тркалезен врв, најлонска коса уметничка четка за акрилно акварелно масло сликарство
Свеж

Jahh сликарство пенкало 12 компјутери Професионална четка за боја, тркалезен врв, најлонска коса уметничка четка за акрилно

DEN 2.67

Достапно.

- Мека и флексибилна коса со четка, двојно искривени бакарни ферули не обезбедуваат мавтање; Издржлива дрвена рачка за оптимална контрола/ зафат и одлично чувство на рака. - Овие четки за бои се идеални за акварел, масло, акрилно сликарство, тело, нокти, сликање на лице, минијатура, модел, керамика, занаетчиско уметничко сликарство. - Одличен подарок за вашите деца, пријатели, почетници, уметници или секој што се забавува со сликање. - Оваа фантастична четка со бои со 12 сетови е совршено за секое ниво на уметник, од почетници до професионалци или тип на сликање. - За да исчистите, да извршите четки под топла вода, измијте ја бојата и нежно користете ги прстите за да се преобликувате. - Мека и флексибилна коса со четка, двојно искривени бакарни ферули не обезбедуваат мавтање; Издржлива дрвена рачка за оптимална контрола/ зафат и одлично чувство на рака. - Овие четки за бои се идеални за акварел, масло, акрилно сликарство, тело, нокти, сликање на лице, минијатура, модел, керамика, занаетчиско уметничко сликарство. - Одличен подарок за вашите деца, пријатели, почетници, уметници или секој што се забавува со сликање. - Оваа фантастична четка со бои со 12 сетови е совршено за секое ниво на уметник, од почетници до професионалци или тип на сликање. - За да исчистите, да извршите четки под топла вода, измијте ја бојата и нежно користете ги прстите за да се преобликувате. Карактеристики- Боја : Бела.- Материјал : најлон издржлива дрвена рачка за оптимална контрола/ зафат и одлично чувство на рака- овие четки за боја се идеални за акварел, масло, акрилно сликарство, тело, нокти, сликарство на лице, минијатурно, модел, керамика, занает Уметничко сликарство.- Одличен подарок за вашите деца, пријатели, почетници, уметници или секој што се забавува во сликарството. Стартувајте четки под топла вода, измијте ја бојата и нежно користете ги прстите за да се преобликуваме. помеѓу фотографијата и вистинската ставка. Искрено се надеваме дека можете да разберете! Ви благодариме! Список за пакување12 x најлон за сликање на слики Овозможете мала разлика во димензијата заради различно рачно мерење.

Детали

Избор на клиенти