Суперсоничен Црно Издание Гроздобер Bluetooth Стерео Систем Домашна Музика Аудио Систем, Цд/MP3 Плеер, Ам/ФМ Радио, Двојна Касета Плеер/Rec USB влезови, Одвојливи Звучници, AC
Свеж

Суперсоничен Црно Издание Гроздобер Bluetooth Стерео Систем Домашна Музика Аудио Систем, Цд/MP3 Плеер, Ам/ФМ Радио, Двојна Касета

DEN 2064.00

Достапно.

€ ® ГРОЗДОБЕР МУЛТИМЕДИЈАЛЕН ПРЕНОСЛИВ АУДИО МУЗИЧКИ СИСТЕМ ● Врвно Вчитување НА ЦД/MP3 AM/FM Радио Вграден USB Влез Компатибилен : Репродуцирајте Медиумски Уреди како Што Се Флеш Дискови и Mp3 Плеери Двојна Касетофонска Плоча Од Цд, Радио Или Вграден Микрофон Вградена Микрофонска Програмабилна Меморија на Песната. Quetooth bluetooth wireless 5.0 ® Компатибилен ви дава можност да се поврзете со сите ваши bluetooth овозможени уреди безжично. € ● ДВОЕН ДВОЕН КАСЕТЕН ПАЛУБА ● Касетофон/Рекордер Два интегрирани касетофони/рекордери за снимање и репродукција. € ® 3-ПАРЧЕ ЗВУЧНИЦИ И ОДВОЈЛИВИ € Два звучници што се одвојуваат Со Високи Перформанси ви даваат можност да создадете поголем аудио отпечаток и да ја ширите вашата музика низ поголеми простории. €_ АУДИО НАПОЈУВАЊЕ ® AC 110/220v Управувано Напојување : AC : 110/220v Двоен Напон DC : 12v (8 x "D" Батерии) (не е вклучена) Потрошувачка на Енергија : 21 Вати.

Детали

Избор на клиенти