САД ЦУБАКИ 35Б16Ф-3/4 3/4ИН ОТВОР СО КЛУЧЕВИ, Синџир Со Големина 35, Запчаник, 16ЗАБИ
Свеж

САД ЦУБАКИ 35Б16Ф-3/4 3/4ИН ОТВОР СО КЛУЧЕВИ, Синџир Со Големина 35, Запчаник, 16ЗАБИ

DEN 321.12

Достапно.

16 заби. 3/4ВО КЛУЧНА ДУПКА. ГОЛЕМИНА 35 СИНЏИР. ЗАПЧАНИК. Запчаник/Опрема. "Запчаник, ОД 2.110 Инчи, Дијаметар На Теренот 1.922 Инчи, Број на Заби 16, АНСИ #35, Челик, 3/8 Инчен Терен за 3/4 Инчна Големина на Отворот".

Детали

Избор на клиенти