Втора Кожа Mhak Сонце Црна x Сина / За Стрели Бакнеж F-03D/docomo DFJF3D-PCCL-298-Y375
Свеж

Втора Кожа Mhak Сонце Црна x Сина / За Стрели Бакнеж F-03D/docomo DFJF3D-PCCL-298-Y375

DEN 2.33

Достапно.

Ракување : Огромно Бр. Ова е случај на паметен телефон од популарниот бренд "ВТОРА КОЖА". Материјал : тело На Случај/СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Обработка : пренос на филм, завршна обработка на горниот слој. Опсег на печатење : насекаде печатење. Ракување : Огромно Бр. Ова е случај на паметен телефон од популарниот бренд "ВТОРА КОЖА". Материјал : тело На Случај/СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Обработка : пренос на филм, завршна обработка на горниот слој. Опсег на печатење : насекаде печатење. Заштитува паметен телефон од гребнатини. Многу е лесно да се отстрани. Носете околу поп дизајн кој се чувствува како промена на фустанот! [Опис на производот] стрелки БАКНЕЖ ф-03Д/докомо случај со симетрични обрасци ОД МХАК, динамична соработка со компании и независни изложби во Јапонија и во странство. Спецификациите може да се менуваат без претходна најава. ● Сликата е композитна слика. ●Целата обработка на производот е рачно изработена и спроведена во Јапонија од квалификувани занаетчии. Ги штити грбот и страните. ●Телефонот може да се полни со приложено куќиште (само кабел) што не е компатибилно со полначи од типот на работната површина. [За Времето На Испорака] *бидејќи секоја ставка е рачно изработена од занаетчија, може да потрае и до 3 недели пред испораката. Ве молиме признајте.

Детали

Избор на клиенти