Кабел за кабел за напојување BRST AC за преносен CFD-Z135 CFD-ZW150 CFD-ZW155 CFD-ZW160 CFD-ZW165 CFD-ZW755 CD/MP3 плеер AM/FM Cassette Radio Boombox
Свеж

Кабел за кабел за напојување BRST AC за преносен CFD-Z135 CFD-ZW150 CFD-ZW155 CFD-ZW160 CFD-ZW165 CFD-ZW755 CD/MP3 плеер AM/FM

DEN 159.84

Достапно.

Влезен напон : 100 ~ 240 VAC 50/60 Hz, употреба во светот. Безбеден стандард : FCC , CE, ROSH. Заштита на краток спој, над заштита на напон, над заштита на топлина. Проверете го вашиот модел дали е ист како списокот пред да го купите. Ние не прифаќаме одговорност ако купите погрешни производи. Ви благодарам!. Кабел за кабел за напојување BRST AC за Sony Protable CFD-Z135 CFD-ZW150 CFD-ZW155 CFD-ZW160 CFD-ZW165 CFD-ZW755 CD/MP3 плеер AM/FM Cassette Radio Boombox. Кабел за кабел за напојување BRST AC за Sony Protable CFD-Z135 CFD-ZW150 CFD-ZW155 CFD-ZW160 CFD-ZW165 CFD-ZW755 CD/MP3 плеер AM/FM Cassette Radio Boombox.

Детали

Избор на клиенти