Јагода Црвена Свадба Бонбони Плоча Празнична Суво Овошје Чинија Кинески Стил Нов Дом Дневна Соба Домаќинство Закуски Диња Семиња Бонбони Кутија
Свеж

Јагода Црвена Свадба Бонбони Плоча Празнична Суво Овошје Чинија Кинески Стил Нов Дом Дневна Соба Домаќинство Закуски Диња Семиња

DEN 1080.00

Достапно.

Материјал : Смола. Големина : 26, 3Х26, 3Х6, 7СМ. Апликација : домашна употреба, забава, давање подароци, празнична прослава, свадбен банкет. Класификација на бои : црвена овошна чинија. Применлив тип : студиска соба, дневна соба, влез. Материјал : Смолкнување : 26, 3Х26, 3Х6, 7смапликација : домашна употреба, забава, давање подароци, празнична прослава, свадбен банкет класификација на бои : црвена овошна чинија применлив тип : работна соба, дневна соба, Вклучен е влезен пакет : 1 *Фиока За Бонбони (овој производ не вклучува други додатоци)белешки : 1. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете 2-3% грешка.

Детали

Избор на клиенти