7+1 ПАРЧИЊА Бомби За Капење За Деца Со Изненадувачки Пискливи Играчки Внатре, Рачно Изработени Шарени Играчки Бомби За Капење, Природен Сет За Подароци За Органски М
Свеж

7+1 ПАРЧИЊА Бомби За Капење За Деца Со Изненадувачки Пискливи Играчки Внатре, Рачно Изработени Шарени Играчки Бомби За Капење,

DEN 1.33

Достапно.

7 ПАРЧИЊА Бомби за Капење + 1 КОМПЈУТЕР Пловечки Еднорог Што Чкрипи : овој комплет подароци за бомби за бања вклучува 7 парчиња различни рачно изработени играчки за изненадување и еден мек писклив еднорог по случаен избор. Постојат Овци, Ангел, Печурки, Елка, Мала Мечка, Панда, Велигденски Еднорог, кои се 100% рачно изработени. Ве молиме имајте предвид дека можеби има малку разлики од она за што објавивме тие не се производство на волумен. Пловечкиот писклив еднорог внатре исто така може двојно да го охрабри вашето дете да ужива и да сака капење!. Единствена Транспарентна Прозорец Калај Кутија : Овие бомби бања со изненадување внатре доаѓаат со добар изглед прозорец калај кутија. Тоа не само што може да ги задржи сите бомби за капење добро заштитени, туку и можете да го користите складирање други работи откако ќе се потрошат сите бомби за капење. Од овој пакет пред да добиеме бомби за капење внатре можете исто така да знаете приближно што ќе ве примат. Ова е навистина голем пробив. Ќе ви се допадне и оваа идеја!. Природна Нане; Млеко; Сладок Портокал; Лимон Зелен чај; Еукалиптус; Лавандадимензија На Бомба за Капење - 45мм/35набелешка : Ве Молиме чувајте го на ладно суво место во спротивно тоа ќе влијае на газираниот ефект. Тоа е само за надворешна употреба. Не користете го во раната. Предложете родителите да се придружуваат со деца кога користат бомби за капење!Предупредување : ОПАСНОСТ ОД ГУШЕЊЕ-Малите делови не се за деца под 3 години. И плс родителите се придружуваат со вашите деца кога користат.

Детали

Избор на клиенти