Флорома Ароматерапија Туш Пароброд-Разновиден Сет од 12x Туш Бомби со Есенцијални Масла за Релаксација. Туш Бомба Се Топи За Жени Кои Имаат Се. Туш Пароброд Таблети З
Свеж

Флорома Ароматерапија Туш Пароброд-Разновиден Сет од 12x Туш Бомби со Есенцијални Масла за Релаксација. Туш Бомба Се Топи За

DEN 248.00

Достапно.

Уживајте во придобивките од 12 миризливи есенцијални масла и трансформирајте го вашето искуство за капење Со Флорома Сет од 12 Туш Бомби Од Овео. Опуштете се и оставете се да се ослободите од стресот и да се детоксицирате додека дозволувате извонредни мириси да се шетаат околу вас секој пат кога ќе се истуширате. Можете исто така да го подарите ова неверојатно искуство на некој друг бидејќи прави одличен подарок, без разлика за која прилика станува збор. Флорома Сет од 12 Туш Бомби Од Овео е колекција на уникатни и различни мириси кои можат да го подобрат вашето искуство за капење.

Детали

Избор на клиенти