Бестонзон Ладен Контејнер За Лимонада Преносни Водени Пијалоци Млеко Ноќна Маса Стомна За Домаќинство Карафи Бокал За Чај Бокал Ресторан И Пијалок Со Топол Сок За
Свеж

Бестонзон Ладен Контејнер За Лимонада Преносни Водени Пијалоци Млеко Ноќна Маса Стомна За Домаќинство Карафи Бокал За Чај Бокал

DEN 2.00

Достапно.

ТЕНЏЕРЕ СО ВОДА СО ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТСе Користи за ладна вода, пиво, леден чај, домашен пијалок, млеко, цветен чај и многу повеќе. ПИВО СТОМНА КОРИСТИ ТОПЛА ВОДА БОКАЛ Сок Стомна Ноќна Ноќ Вода Стомна Пијалок Стомна Сок Вода Бокал Шише За Миење На Устата За Домашна Забава Спална Соба Ноќна Бања. ВОДА СТОМНАБокал За Вода За Домаќинство Бокал За Ладен Чај Изработен од врвни материјали, Овој Бокал За Вода е добро изграден за да трае. и цврсто, избегнувајте истекување и истурање. СОК КОНТЕЈНЕР користи Ладна Вода Сад Вода Стомна Одлично За вечера Или забави, излети, забава во базен, забава ЗА СКАРА, собир итн. МРАЗ ВОДА контејнерИзработен од високо квалитетни и цврсти компјутерски материјали, Стомна За Пиење е многу практичен и за долгорочна употреба. Пакет Листа 1 х Карактеристики На Стомна За Вода-Погоден За држење вода, сок, чај, млеко, пијалоци, миризлив чај, ледена вода, вино, итн стомна за вода. - Стомна за пиење е убава и може да се совпадне со други кујнски прибор во вашата куќа бокал за пијалоци со капак. - Сок Стомна усвоен со премиум материјали, и безбедно, тоа може да се користи за долго време вода котел шише. - Боја : Како Што Е Прикажано фрижидер вода Котел-Вода Стомна е многу погодна за семејна секојдневна употреба и забавни гости, па дури и исклучителни подароци за домаќинство за други бокал со ладна вода. - Материјал : бокали покриени со КОМПЈУТЕР-Големина (1100МЛ) : 27, 50Х10, 00Х10, 00см/10, 81Х3, 93Х3 стаклен бокал за вода. - Изработката на овој производ е совршена и ќе имате добро искуство во користењето на јасни млик карафи.Опис на стокатасок контејнер задолжителен предмет за вашиот секојдневен живот.стомна За Пиво Совршен стомна За ладни пијалоци, како вода, млеко, чај, кафе, итн.контејнер за ледена вода на ладна и висока температура.голем капацитет вода тенџере Оваа ставка е мултифункционален Стомна За Вода, која е изработена од премиум и материјал, многу лесна и лесна за употреба. стомна За вода Погодна За повеќе сцени, барови, КТВ, продавница за млечен чај итн.

Детали

Избор на клиенти