AK Real Colors RC223 TAN FS 20400
Свеж

AK Real Colors RC223 TAN FS 20400

DEN 0.67

Достапно.

Боја. Боја. Највисок квалитет на акрилен лак, изработен од подобрена хемиска формула над другите брендови на пазарот. Непречено спреј низ воздушна четка, се придржува на површината и совршено се суши со мека завршница. Цврсто ги држи сите видови на производи за атмосфера. Може да се разреди со специфични потенки на АК-интеракција, или разредувачи од други производители наменети за акрилни лакови бои (не-винил).

Детали

Избор на клиенти