Замена за KKUN04 OPTI HQ на електростатско пиштол за распрскувач на распрскувач во прав
Свеж

Замена за KKUN04 OPTI HQ на електростатско пиштол за распрскувач на распрскувач во прав

DEN 2.33

Достапно.

Спреј во прав за обложување тип KKUN04. Даноците, даноците и давачките за увоз не се вклучени во цената на предметот или трошоците за испорака. Овие трошоци се одговорност на купувачот, ние ќе се обидеме да се потрудиме да го намалиме ризикот од сопствените должности. Ве молиме, проверете со сопствената канцеларија на вашата земја за да утврдите кои дополнителни трошоци ќе бидат пред купувањето. ВОВЕД : 1. Афтермаркет замена на висококвалитетниот пиштол за премачкување со прав во прав KKUN04, користете во машината за обложување на прашокот за електростатис, производот направен во Кина. Се вклопува во GEMA04/03 Електростатицето во прав за обложување на прав. 2. Школка со пиштол за обработка на прав, избираат обработка на високо квалитетни материјали; Транспарентниот изолационен материјал да се запечати во Какаде, може да го забави стареењето на пиштолот за премачкување во прав, да биде изолација, да се обезбеди електростатски напон на излезот на млазницата со пиштол. 3. Пакетот вклучува : 1) .Села пиштол за премачкување во прав за електростатис : 1 парче. 2. ХВ Каскада : 1 парче. 3). Wireица (со приклучок од 7 пина) : 1 парче. 4). Време на време : 12 месеци.

Детали

Избор на клиенти