Sewacc 2pcs боја спреј автомобил алатка MultiTools Електричен распрскувач рачен распрскувач за боја распрскувач Алатки за примена
Свеж

Sewacc 2pcs боја спреј автомобил алатка MultiTools Електричен распрскувач рачен распрскувач за боја распрскувач Алатки за примена

DEN 2.00

Достапно.

Алатка за прскање на боја на автомобили- со фино изработка, не е лесно да се носи и солза, многу практично во употреба. Боја- Премиум материјали и добра занаетчиство ја обезбедуваат неговата издржливост и практичност. Sprayers на воздушна четка за воздушни четки- бојата за прскање стрелач за бои распрскувач машина за автомобили, мебел боја, четка за четка, воздушна четка за автомобил за бои, стрелач за прскање преносен спреј бок алатка боја, воздушна четка за мебел воздух четки за сликање автомобил, алатка за боење на воздушни четкички. Спреј за боја со чаша-конструиран со употреба на висок степен на материјал, обезбедува безбедност на ИТ и може да го користи со доверба. Воздушни четки за сликање- усвојува прецизно производство за да ги подобри стабилните карактеристики и високата сигурност. Список на пакети 2 x Карактеристики на распрскувач на боја -Калибар : 1 распрскувач за сликање на масло. -Која : Снабдување со сребрена боја - Овој практичен распрскувач на боја е преносен распрскувач на бои за дома и професионални апликации. -Порак притисок : 0 распрскувач на електрична боја. -ИЗИЗА : 14.50x7.50x7.50cm/5.70x2.95x2 алатка за прскање на бои за автомобили. - Ергономска рачка и активирање на корисникот, што може да го намали заморот за време на прскање на рачен распрскувач на боја. -Материјал : Спрејер за бои за мебел за легура на цинк -Капацит : 400мл Алатки за сликање за автомобил -висока ефикасност и униформа прскање, многу заштеда на време, како и распрскувач на боја на автомобили. - Погодно за одржување и поправка на површината на мебелот за софа, сликарство на wallидни автомобили, уметнички уметнички цртеж, итн. - Конструиран со употреба на материјал со висок степен, обезбедува безбедност на ИТ и може да го користи со распрскувач на боја на доверба за автоматско. -Фефективно растојание од спреј : 100мм за прскање на бојата за прскање -потрошувачка : 75мл/мин (л/мин) повеќенаменски распрскувач на боја -износ на боја на боја : 100мм (≥ml/мин) избори за вас. Multipurpose Sprayer за боја погоден за одржување и поправка на површината на мебелот за софа, сликарство на wallидно сликарство, уметнички уметнички цртеж, итн. Дали сте во потрага по цврста, доверлива алатка што може да направи повеќе работни места одеднаш? Ако да, не гледајте повеќе! Нашиот професионален распрскувач на бои за автомобили мора да ви ги задоволи потребите.

Детали

Избор на клиенти