Алатка За Мапирање Веѓи Владетел За Матрици За Веѓи Позиционирање НА Тетоважи САМОСТОЈНА Алатка Маркер За Микроблејдинг Линијар Шминка Обликување Матрици Алатки
Свеж

Алатка За Мапирање Веѓи Владетел За Матрици За Веѓи Позиционирање НА Тетоважи САМОСТОЈНА Алатка Маркер За Микроблејдинг Линијар

DEN 200.96

Достапно.

Можете да ја користите оваа алатка за мерење веѓи за да ги нацртате веѓите на избалансиран начин, кои изгледаат подетално и попрецизно. ИДЕАЛЕН ПОДАРОК : Нашите матрици за веѓи ви помагаат да постигнете совршено обликувани веѓи. Специјално дизајниран за дама веѓа, класична веѓа или природна веѓа. Ве молиме дозволете мала грешка поради рачно мерење. Владетелот во форма на лак е цврст и издржлив и може повторно да се користи без деформација. Владетелот во форма на лак е цврст и издржлив и може повторно да се користи без деформација. Висококвалитетен дизајн на хоризонтален мерен владетел, со хоризонтален уред за набудување во средината на владетелот на лакот, позиционирањето е попрецизно, а нацртаната форма на веѓите е посиметрична.

Детали

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Line Marker Ruler
Material:
Steel
Optional Color:
Black, Silver
Suitable for:
Novices, tattooist, can be used on tattoo practice masks, can also be used to design eyebrows for customers.
Size:
As Shown in the Picture
Package List:
1 x Line Marker Ruler:
1 x Coil:
1 x Dropper:
6 x Ink Absorption Cotton Sliver:
Note:
1. Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding.:
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.:

Избор на клиенти