ТАТБРОУ ПРЕМИУМ Раб Дефинирајте Молив За Веѓи-Шминка За Веѓи За Дефинирање Веѓи, Долготраен, Водоотпорен Молив За Веѓи За Веѓи Со Природен Изглед, Темно Кафеава
Свеж

ТАТБРОУ ПРЕМИУМ Раб Дефинирајте Молив За Веѓи-Шминка За Веѓи За Дефинирање Веѓи, Долготраен, Водоотпорен Молив За Веѓи За Веѓи

DEN 2.00

Достапно.

Создадовме над 1 Милион Совршени Веѓи-дефинирајте или креирајте веѓи со природен изглед Со Молив За Дефинирање На Работ На Татброу. Погледнете зошто интернетот се заљуби во нашите реални, водоотпорни производи за веѓи. Нашиот молив за дефинирање веѓи е достапен во богати, пигментирани нијанси за да се вклопи со вашата природна или избрана боја на коса. Брза и Лесна Апликација-Работ На Татброу Дефинира молив за Веѓи има аголен врв дизајниран да ви помогне без напор да креирате дефинирани рабови. Молив За Веѓи Изграден за Прецизност - ултра мазната формула На нашиот уникатен молив за дефинирање на веѓите продолжува токму без ништо од тоа досадно влечење на вашата кожа. Сериозна Моќ За Престој-Вашите веѓи ќе изгледаат најдобро во текот на целиот ден со нашата долготрајна, отпорна на дамки, водоотпорна формула. Лесно се отстранува со средство за отстранување шминка. Чисти Состојки За Кондиционирање-состојки Добри За веѓите како кокос, соја и восок од карнуба значат дека вашите веѓи не само што ќе изгледаат, туку и ќе се чувствуваат добро!.

Детали

Избор на клиенти