Насени Печат За Веѓи Комплет За Матрици Водоотпорен Гел За Поставување Помада За Веѓи Со Двојна Четка И Сунѓер Апликатори Комплет За Сапун за Веѓи со 10 парчиња Матр
Свеж

Насени Печат За Веѓи Комплет За Матрици Водоотпорен Гел За Поставување Помада За Веѓи Со Двојна Четка И Сунѓер Апликатори Комплет

DEN 159.84

Достапно.

●Печат за веѓи И Комплет За Матрици За Матрици За веѓи Вклучува 5 пара матрици за веѓи за повеќекратна употреба, еден апликатор за сунѓер, еден гел за веѓи и една четка за веѓи со двоен крај, совршена за создавање совршена форма за вашите веѓи. ●Обликување На Восок За веѓи ● вклучениот гел за веѓи на комплетот за сапун за веѓи е производ со јасна поставка што додава дебелина и волумен на веѓите кога ќе ги четкате природните или веѓите за шминка, давајќи ви поголеми, поодредени, совршено поставени веѓи. За комплет за матрици со печат за веѓи, ова е совршен избор за вас. ●Лесен За Употреба ● Намачкајте го сунѓерот на помадата за веѓи од комплетот за шминка за веѓи, изберете ја формата на матриците за веѓи што најмногу одговара на вашите веѓи, потоа користете ја четката за сунѓер за рамномерно да ја втиснете помадата за веѓи на веѓите и на крајот користете ја четката за веѓи со двојна завршница за да ги нацртате веѓите. Почетниците исто така можат да нацртаат веѓи со одличен изглед и да создадат совршено симетрични веѓи за помалку од една минута. Овој водоотпорен комплет за матрици со печат за веѓи е совршен за почетници и професионалци. ●Водоотпорен и отпорен на Дамки. висококвалитетниот комплет за сапун за веѓи содржи високо пигментирана формула која ги одржува вашите веѓи на место цел ден за свеж изглед. Овој водоотпорен комплет за матрици за печат на веѓите ќе ги одржува вашите веѓи без дамки цел ден. Дури и ако пливате, не е лесно да исчезнат. ●Погоден За сите Возрасти И Тонови На Кожата ● комплетот за матрици Со печат за веѓи е погоден за сите возрасти и сите тонови на кожата за да ги задоволи вашите дневни потреби за шминка, како и за патувања, собири, забави и други прилики. Може да се користи и како комплет за шминка За Ноќта на Вештерките, најдобриот подарок за вашето семејство, љубовник и пријатели. Овој комплет за моливи за веѓи со темна веѓа е водоотпорен и Отпорен на дамки. Лесен е за употреба, одличен за почетници и професионалци за да ги видат резултатите за неколку секунди. Помадата за веѓи е погодна за секого!. Само 3 чекори за да направите совршена веѓа. Почетниците исто така можат да нацртаат убави веѓи и да создадат беспрекорни симетрични веѓи за една минута.

Детали

Избор на клиенти