Графички дуксери Трендовски Слатки Врвови Божиќни Дуксери На Екипажот Лабави Женски Дуксер Пуловер Со Долги Ракави
Свеж

Графички дуксери Трендовски Слатки Врвови Божиќни Дуксери На Екипажот Лабави Женски Дуксер Пуловер Со Долги Ракави

DEN 3.33

Достапно.

82% Полиестер, 18% Спандекс. божиќни дуксери за жени. затворање на дуксери на екипажот. Машинско Перење. ✿Материјал✿ : нашите жени долги ракави врвови е направен од полиестерски материјал. Лесна текстура, дише и мека, лесна и удобна за носење. ✿Повод✿ : Совршен За работа, канцеларија, секојдневно, активности на отворено, шопинг, состаноци, забави и какви било други прилики Во Пролет, fall и зима. ✿Натпревар✿ : Совршен За совпаѓање со вашите фармерки и вашите омилени чевли за да го покажете вашиот личен стил. ✿Избор на повеќебојна шема✿ : постојат различни бои и дезен за да изберете ,тоа ќе направи да изгледате преслатко и шармантно и удобно за носење. Нега На облека : Машина Или Рачно Перење Со Ладна Вода/Закачете Или Исушете Ја Линијата/Без Белило/Без Хемиско Чистење. Женски Зимски Модни Врвови Секојдневен Дуксер Без Качулка Божиќен Пуловер За Печатење Дуксер Породилно Руно Јакна Женска Сезона : Зимски И есенски Пол : Женски Материјал : Полиестер(Вештачка Памучна Твила) Декорација : Ниту Една Должина На Ракавот : Тип На Шема На Долги Ракави : Стил На Печатење : Мода,Каузален Дуксер ОД 1 ПАРЧЕ.

Детали

Избор на клиенти