Besportble 2 парчиња тренинг знак за топки топки топки билијард топки поставени заменливи билијард топки билијард снабдување
Свеж

Besportble 2 парчиња тренинг знак за топки топки топки билијард топки поставени заменливи билијард топки билијард снабдување

DEN 3.00

Достапно.

СИДА за практики за билијард-изработена од смола од висок степен, што може да биде силно влијание и отпорно на абење. Додатоци за билијард- значајни топки за обука на топката за базени Топката е прецизно дизајнирана за совршена заобленост и рамнотежа, обезбедувајќи супериорна играност и издржливост. Соби за игри, барови, спортски натпревар и играчи на сите нивоа на вештина. Познати топки за базен-произведени со материјал од висока смола, здрав и практичен за употреба на живот. Топки за базени- соби за игри, барови, спортски натпревар и играчи на сите нивоа на вештина. Заменливи топки за билијард- Оваа стандардна топка за обука може да ви помогне во голема мерка да ги подобрите вашите вештини за билијард. Список на пакети 1 x Карактеристики на топката за билијард -Материјална : Обука за знаци на смола -боја : како што е прикажано, пракса за билијард -Нота : Сини точки билијард топка голема топка за базени. -Сиза : 5.70x5.70x5.70cm/2.24x2.24x2 Cue Practice. - Соба за игри, барови, спортски натпревари, вежбање за слободно време и играчи на сите знаци на табела за вештина, билијард. -На нашата професионална топка за базени е одлична топка за обука за подобрување на вашите вештини за билијард, значајни топки за базен. -Назнајте од смола со висок степен, што може да биде силно влијание и да носи отпорни топки за базени за маса за базени. -Ве може да биде совршен подарок за вашите пријатели кои сакаат да играат билијард, многу практични топки за снукер. -Регулацијата Обука за обука на големината на топката е направена од највисоката премија фенолна смола, која обезбедува исклучителен отпор на гребење билијард знак. Опис Опис Подготвување на билијард топки за носење на ткаенината и белите ознаки што лесно го уништуваат изгледот на масата. that will allow you to learn how to strike the cue ball in the same spot, to visualize the rotation of the ball.pool table balls Adheres to the most stringent specifications in the industry to ensure each ball has the right density, balance, diameter, Заокруженост, сјајност, цврстина и тежина.

Детали

Избор на клиенти