Изолирани топло снежни панталони на Phibee, водоотпорни комбинезони за дишење на скијачки биб
Свеж

Изолирани топло снежни панталони на Phibee, водоотпорни комбинезони за дишење на скијачки биб

DEN 1.00

Достапно.

100% најлон. Увезени. Затворање на патент. Машинско миење. Прилагодливи затегнати суспензии помагаат да се обезбеди совршено вклопување. Дизајнот на длабокиот центар на патентите овозможува лесно вклучување/исклучување. Ткаенината за дишење нуди највисоко ниво на трајна водоотпорна и ветерна заштита. Внатрешниот гејтер со еластична еластична се вклопува во багажникот за да се одржи ладно. Земете го џебниот џеб безбедно поставување на мали предмети, како што се клучеви и ски -картички. Дишење и водоотпорна ткаенина, инспирирана од класичната работна облека во целина, скијачката биб на Phibee Women е наши најтрајни и заштитни скијачки панталони. Прилагодливи удобности за удобност за совршено вклопување со еластични странични густини за максимално движење. Центар-предниот патент овозможува лесно вклучување/исклучување. Подземните џебови за рака чуваат мали предмети безбедни. Опремено со внатрешни снежни гатачи и сидра на манжетни. Можете да направите вртења самоуверено без да направите жртви во вашиот стил.

Детали

Избор на клиенти