Фанки Џунке Крст Крст Шапка Женски Бејзбол Капа Потресени Конска Опашка Неуредна Пунџа Камионџија Поникапа
Свеж

Фанки Џунке Крст Крст Шапка Женски Бејзбол Капа Потресени Конска Опашка Неуредна Пунџа Камионџија Поникапа

DEN 3.00

Достапно.

100% памук. Увезени. Затворање на кука и Јамка. Миење Раце Само. ОДЛИЧЕН ИЗГЛЕД : Потресената, измиена капа дава гроздобер изглед. Задниот дел на шапката има вкрстени еластични ленти за дупка за опашка што ја прават шапката да изгледа одлично со или без опашка. 3 различни дупки за опашка за опција за ниска опашка/неуредна пунџа, средна опашка/неуредна пунџа или висока опашка/неуредна пунџа. Со многу разноврсност, овој дизајн на капа е уникатен и стилски. ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ : Изработен од издржлив памук и полиестер. Задниот дел на капата е составен од еластични ленти за истегнување до вашата опашка/неуредна големина на пунџа. Прилагодливо затворање. ОДЛИЧНО ОДГОВАРА : една големина. Внатрешниот обем е приближно 22" , но може да се прилагоди на некаде помеѓу 20" и 24". Должината на работ е приближно 2,75 инчи. Кога ДА НОСИТЕ : Носете ја оваа капа во секое време/насекаде. Некои примери вклучуваат : плажа, парк, базен, теретана, работа, музички фестивали на отворено, спортски настани, градинарство, шетање по вашите кучиња, одмор, пловење, одмор, кампување, пешачење, риболов, пловење, викенд одмор, меден месец, момински забави, забавни паркови, патување и многу повеќе!. ЗОШТО ЌЕ ВИ се ДОПАДНЕ : женската бејзбол капа главни придобивки вклучуваат : слот за опашка, разноврсна облека – спортувајте ја оваа капа со коса надолу, нагоре во неуредна пунџа, опашка или носете ја косата низ процепот без држач за опашка, одлична за трчање и вежбање – ја држи косата од вратот за да спречи потење, доаѓа во многу бои за да одговара на вашата симпатична облека, носете секој ден во секое време и веднаш изгледајте забавно, флертувачко и стилско!. Дише Потресен Памук и Мрежа. Крст Крст Еластични Ленти. Неструктурирани 6 панел капа. Внатрешниот обем мери приближно 22". Прилагодливо затворање на куката и јамката. Должината на работ е 2,75". 100% памук. Лесен и дише. Структуриран за функција. Крст крст еластични ленти. Носете ја косата на повеќе нивоа. Одлично за трчање и вежбање.

Детали

Избор на клиенти