2пк. Воена Капа Круна Половина Обликувач| Капа Лагер| Капа Панел Вметнете| Капа За Складирање| Армија Капа Лагер| Совршен Крива Капа Мијалник
Свеж

2пк. Воена Капа Круна Половина Обликувач| Капа Лагер| Капа Панел Вметнете| Капа За Складирање| Армија Капа Лагер| Совршен Крива

DEN 3.00

Достапно.

Произведено ВО САД и Увезено. Произведено ВО САД и Увезено. Нашите Обликувачи и Влошки ја обновуваат и продолжуваат формата на круната и куполата на вашите омилени капи и капи. Ги истакнува облиците и линиите на секоја ОД ВАШИТЕ КАПИ како да се врежани во вашата форма со најсилни нивоа на контурирање каде што на вашите капи им е најпотребно. Дише, Отпорен На Пукнатини, Толерантен На Пот/Влага, Може Да Се Пере, Еднократно, Без Мирис и Долготраен. Направено За Воена Капа Кадет Капа Капа Армија Капа. ВОЕНАТА КАПА ПОЛУОБЛИКУВАЧ може за сите намери и цели да се носи со воена или кадетска капа за удобно вклопување наоколу, додека ја поддржува крунската плоча на шапката во нејзината природна контура за поцврст изглед. Обликувачот појасно ќе го прикаже деловното лого на шапката без да се грижи дали круната на шапката е збрчкана или рамна. Воената шапка полуобликувач избегнува да ги почувствува капачињата рабовите внатре во работ додека, исто така, ја намалува количината на пот што тече по челото и слепоочницата. Тие се достапни во различни бои за да одговараат на вашите конкретни капи. Нашите клиенти земаат неколку дополнителни комплети во различни бои. На тој начин тие немаат мака да ја заменат обликувачот на круната на капа секој пат.

Детали

Избор на клиенти