Контејнери за храна со lioobo, пешачење околу бенто кутија преносна бенто кутија мултифункционална кутија за ручек запечатена кутија за ручек за ручек
Свеж

Контејнери за храна со lioobo, пешачење околу бенто кутија преносна бенто кутија мултифункционална кутија за ручек запечатена

DEN 1.33

Достапно.

Не'рѓосувачки челик. Со дизајнот на капакот, со добра изработка, не е лесна за носење и солза, многу практично во употреба. Усвојување на едноставен и удобен дизајн, кутијата за ручек може да ви даде добро користење на искуство. Лесна и компактна, кутија за ручек ви овозможува лесно да се спроведувате и среќно време на оброк. Ако сте ентузијасти за пикник на отворено, не смеете да го пропуштите овој прибор за кампување од не'рѓосувачки челик. Bento Box е изработена од врвни материјали од не'рѓосувачки челик со исклучителна изработка за издржливост. Не'рѓосувачки челик. Со дизајнот на капакот, со добра изработка, не е лесна за носење и солза, многу практично во употреба. Усвојување на едноставен и удобен дизајн, кутијата за ручек може да ви даде добро користење на искуство. Лесна и компактна, кутија за ручек ви овозможува лесно да се спроведувате и среќно време на оброк. Ако сте ентузијасти за пикник на отворено, не смеете да го пропуштите овој прибор за кампување од не'рѓосувачки челик. Bento Box е изработена од врвни материјали од не'рѓосувачки челик со исклучителна изработка за издржливост. Опис Оваа бенто кутија е изработена од не'рѓосувачки челик, пластика, со дизајн на капакот, кој е и има долг животен век. Дизајнирано да се вклопи удобно во детските и возрасните ранци, чанти и ракчиња. Разумниот дизајн, може добро да ги чува вашите овошје, погодно за спроведување со дизајнот на капакот. Дајте му го на вашите најблиски, за да можат домашно лекување и здрав начин на јадење. Карактеристики -Која : Сребрена -Материјал : Не'рѓосувачки челик -големина : 16.00x16.00x9.20cm/6.29x6.29x3.62in -bento кутија е изработена од врвни материјали од не'рѓосувачки челик со исклучително изработка за трајност. -Светла тежина и компактен, кутија за ручек ви овозможува лесно да се спроведува и среќно време за јадење. -Со дизајнот на капакот, со добра изработка, не е лесен за носење и солза, многу практично во употреба. -Ако сте ентузијасти за пикник на отворено, не смеете да го пропуштите овој прибор за кампување од не'рѓосувачки челик. -Допција на едноставен и удобен дизајн, кутијата за ручек може да ви даде добро користење на искуство.- Боја : сребро.- Големина : 16x16cm.package вклучително и 1 x кутија за ручек.

Детали

Избор на клиенти