Преносна кутија за двоен ручек, слој од не'рѓосувачки челик 304 протекување на бенто-кутии за микробранова храна за складирање на храна З-2020-8-20
Свеж

Преносна кутија за двоен ручек, слој од не'рѓосувачки челик 304 протекување на бенто-кутии за микробранова храна за складирање

DEN 3.33

Достапно.

✅ 【Јадете здрава храна каде било】 Оваа бенто кутија е еднократна, херметичка, со горен слој доказ за истекување и изработени од материјали без БПА, ја чуваат вашата храна свежа и неред без да спречите какви било мириси во вашата торба. Останете смирени и уживајте во ручекот! Контролирајте ги вашите делови, чувајте ја вашата посебна диета како едноставна, како што може. ✅ 【Капаци на протекување】 Нашите силиконски капаци ќе ја задржат вашата храна во кутијата за ручек-нема мирис, без истури, без протекување (не е доказ за протекување за супа, во ред за сува храна и сос). ✅ 【Безбедна микробранова и машина за миење садови】 Слободно можете да ја користите оваа кутија во микробранова печка. Отстранливата лента за преграда ја загрева храната безбедно во микробранова печка и лесно се расчистува во машината за миење садови. ✅ 【Добијте еко -бенто кутија за ручек】 вашиот сопствен начин за зајакнување на вашиот животен стил, енергија и здравје. Сите ќе копнеат по вашата кутија за ручек од првиот момент кога ќе ја видат. Светла, функционален и остар дизајн, вкоренет во минималистички јапонски традиции на кутии за ручек. ✅ 【Одлична услуга за клиенти】 Ако имате проблем, не двоумете се да се свртите кон нашата услуга за клиенти за помош и ние ќе ви дадеме задоволително решение. ★ Име на производот : Бенто кутии ★ Материјал : Пластика ★ Облик : Правоаголник ★ Боја : Портокалова, сина ★ Големина : Големина : 18*11,5*6см ★ Капацитет : 1100ml ★ Тежина : Околу 450g ★ Производ Содржи : 1*Кутија за ручек ★ Чувајте топло топло време : единечна кутија за ручек = околу 3 часа; кутија за ручек со торба = околу 5 часа; ★ Карактеристики : 1.thermal за храна со контејнери.3. Дизајн на хуманизација. Може да ја искористиме врелата вода за греење.4.304 Не'рѓосувачки челик и ПП материјал. Хелатен и безбедност, БПА бесплатно.5. Ве молиме, извадете ја плочата од не'рѓосувачки челик и капакот кога користите во микробранова печка : 1. Има некои грешки во рачното мерење на податоците, погледнете го материјалниот предмет2. Овој пакет го содржи само производот и не содржи декоративни артикли за дизајн слики3. Поради разликата во светлината и приказот за време на снимањето, може да предизвика разлики до одреден степен.

Детали

Избор на клиенти