Среќен Божиќ Ручек Бенто Кутија Со Надграден Прилагодлив Ремен, Редење Еднократно Истекување Контејнер За Храна, Бпа Бесплатно, Мода 2 Нивоа, Погоден За Излети Во К?
Свеж

Среќен Божиќ Ручек Бенто Кутија Со Надграден Прилагодлив Ремен, Редење Еднократно Истекување Контејнер За Храна, Бпа Бесплатно,

DEN 1340.80

Достапно.

Прилагодлив Ремен И Кутија Отпорна На Истекување : Оваа Кутија За Ручек Има Ново Надградена Прилагодлива И Еластична Лента Изработена Од Висококвалитетна Крпа За Да Ги Држи Кутиите(Или Кутијата) Стабилно И Цврсто. Тоа Нема Да Се Олабави Дури И По Долгогодишна Употреба. Безбедно И Здраво : Оваа Кутија За Ручек Бенто Усвојува Висококвалитетни Пп Материјали За Храна (Без Бпа) За Да Обезбеди Највисока Стандардна Безбедност. Може Да Се Користи Со Доверба. Пренослив И Лесен За Употреба : Идеален И За Деца И За Возрасни Да Носат Храна На Училиште, Канцеларија, За Кратко Патување, Пикник Или Каде Било. Исто Така, Тој Е Безбеден За Употреба Во Микробранова Печка, Машина За Миење Садови И Замрзнувач. Стилски И Практичен Дизајн : Оваа Кутија За Ручек Е Концизна Во Боја(Дрвена Од Висока Класа) И Претставува Одлично Чувство За Дизајн, Многу Уникатна И Стилска. Ќе Ви се допадне На Прв поглед. 100% Гаранција За Задоволство-Контејнерите За Подготовка Со Торба И Прибор За Јадење Се Еднократно И Имаат 30-Дневна Услуга .Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Со Нас. Премиум Дрвен Прибор За Јадење И Стапчиња За Јадење - Како Ресторан Во Вашиот Џеб, Комплетот За Прибор За Јадење Го Прави Ручекот Во Движење Без Напор. Вклучува : Дрвен Нож, Вилушка, Лажица, Совршени Додатоци За Ваша Погодност.Навистина Лесно За Чистење - Измијте Рачно или Во Машина за Миење Садови, Среќен Божиќ Кутијата За Ручек За Возрасни Во Бенто Кутија Е Навистина Лесна За Чистење и Не Задржува Мириси или Дамки.Разновиден Двокатен Оброк-Користете Ги Двослојните Бенто Кутии Со Прилагодливи Разделувачи За Подготовка На Храна. Направете Еден Слој Солен Или Користете Го Како Сад За Салата/Сендвич И Направете Го Вториот Слој Сладок Со Овошје Или Десерт За Ручек.Без разлика дали Станува збор За Секојдневно Патување, Активност на Отворено или Семејно Собирање, Нашите Производи Комбинираат Висок Квалитет со Уникатен Дизајн за да Ви Го Дадат Она што Ви Треба. Погоден За Многу Прилики : На Отворено / Работа / Училиште / Складирање.Побрзајте И Направете Го Добар Помошник Во Вашата Кујна И Уживајте Во Вашиот Домашен Ручек Насекаде, Во Секое Време!.

Детали

Избор на клиенти