Геометриске Фигурер Ручек Бенто Кутија Со Надграден Прилагодлив Ремен, Сад За Храна Отпорен На Истекување За Повеќекратна Употреба, Бпа Бесплатно, Модни 2 Нивоа, По
Свеж

Геометриске Фигурер Ручек Бенто Кутија Со Надграден Прилагодлив Ремен, Сад За Храна Отпорен На Истекување За Повеќекратна Употреба,

DEN 479.84

Достапно.

Ќе Ви се допадне На Прв поглед. Безбедно И Здраво : Оваа Кутија За Ручек Бенто Усвојува Висококвалитетни Пп Материјали За Храна (Без Бпа) За Да Обезбеди Највисока Стандардна Безбедност.Без разлика дали Станува збор За Секојдневно Патување, Активност на Отворено или Семејно Собирање, Нашите Производи Комбинираат Висок Квалитет со Уникатен Дизајн за да Ви Го Дадат Она што Ви Треба. Пренослив И Лесен За Употреба : Идеален И За Деца И За Возрасни Да Носат Храна На Училиште, Канцеларија, За Кратко Патување, Пикник Или Каде Било.Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Со Нас.Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Со Нас.Прилагодлив Ремен И Кутија Отпорна На Истекување : Оваа Кутија За Ручек Има Ново Надградена Прилагодлива И Еластична Лента Изработена Од Висококвалитетна Крпа За Да Ги Држи Кутиите(Или Кутијата) Стабилно И Цврсто. 100% Гаранција За Задоволство-Контејнерите За Подготовка Со Торба И Прибор За Јадење Се Еднократно И Имаат 30-Дневна Услуга . Тоа Нема Да Се Олабави Дури И По Долгогодишна Употреба. Исто Така, Тој Е Безбеден За Употреба Во Микробранова Печка, Машина За Миење Садови И Замрзнувач. Прилагодлив Ремен И Кутија Отпорна На Истекување : Оваа Кутија За Ручек Има Ново Надградена Прилагодлива И Еластична Лента Изработена Од Висококвалитетна Крпа За Да Ги Држи Кутиите(Или Кутијата) Стабилно И Цврсто. Ќе Ви се допадне На Прв поглед. Може Да Се Користи Со Доверба. Безбедно И Здраво : Оваа Кутија За Ручек Бенто Усвојува Висококвалитетни Пп Материјали За Храна (Без Бпа) За Да Обезбеди Највисока Стандардна Безбедност.Навистина Лесно Се Чисти-Измијте Рачно или Во Машина за Миење Садови, Геометриске Фигурер Кутијата За Ручек За Возрасни Во Бенто Кутија Е Навистина Лесна За Чистење и Не Ги Задржува Мирисите или Дамките. Премиум Дрвен Прибор За Јадење И Стапчиња За Јадење - Како Ресторан Во Вашиот Џеб, Комплетот За Прибор За Јадење Го Прави Ручекот Во Движење Без Напор. Стилски И Практичен Дизајн : Оваа Кутија За Ручек Е Концизна Во Боја(Дрвена Од Висока Класа) И Претставува Одлично Чувство За Дизајн, Многу Уникатна И Стилска. Направете Еден Слој Солен Или Користете Го Како Сад За Салата/Сендвич И Направете Го Вториот Слој Сладок Со Овошје Или Десерт За Ручек. Погоден За Многу Прилики : На Отворено / Работа / Училиште / Складирање.Побрзајте И Направете Го Добар Помошник Во Вашата Кујна И Уживајте Во Вашиот Домашен Ручек Насекаде, Во Секое Време!.

Детали

Избор на клиенти