Руанг Бинтанг Алам Семеста Контејнер За Кутија За Ручек Бенто За Училишна Работа Пикник Патување
Свеж

Руанг Бинтанг Алам Семеста Контејнер За Кутија За Ручек Бенто За Училишна Работа Пикник Патување

DEN 449.44

Достапно.

Оваа бенто кутија е изработена од пп материјал, цврст и издржлив, еднократно, дизајн на тока, удобен прекинувач, со рачка, многу лесен и пренослив, лесен за носење. Со двослоен дизајн на бенто кутија, тој е запечатен и отпорен на истекување, што може да спречи истекување на храната во кутијата или излегување на мириси и да ја одржува храната свежа. Паметниот дизајн на преградата спречува мешање на храната заедно, одделува зеленчук, овошје и закуски, го одржува оригиналниот вкус на храната и ви овозможува да уживате во вкусноста на бентото!. Големина на бенто кутија : должина : 15,5 см/6,1 инчи, ширина : 13,5 см/5,3 инчи, висина : 11 см/4,3 инчи, должина на лажица : 13 см/5,1 инчи, ве молиме внимателно проверете го деталниот цртеж пред да ја поставите нарачката, пакетот е двослојна бенто кутија, лажица. Забелешка : овој производ не може да се додаде во микробранова печка. Симпатичната кутија бенто е многу погодна за секојдневна употреба, канцеларија, пикник, кампување, училиште, одмор, патување итн. Тоа е совршен подарок за колегите, пријателите, девојките и семејството на роденден, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, Божиќ и Нова година. Поради рачно мерење на податоците за оваа големина, нормално е дека грешката е во рамките на 1-2см. Ако сте ја купиле нашата двослојна бенто кутија, слободно контактирајте не преку е-пошта ако имате какви било прашања во текот на процесот, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме да го решите во рок од 24 часа, ве молиме бидете сигурни дека ќе купите. Оваа бенто кутија е изработена од пп материјал, цврста и издржлива, еднократно, со двослоен дизајн на бенто кутија, запечатена, отпорна на истекување, може да спречи истекување на храна во кутијата или бегство од мирис и да ја одржува храната свежа. Дизајнот на бравата, удобен прекинувач, опремен со рачка, е многу лесен и пренослив, лесен за носење, многу погоден за секојдневна употреба, канцеларија, кампување, училиште, одмор, патување итн. Тоа е најдобриот подарок за колегите и пријателите на празници.Потсетување : може да се измие со вода. Забелешка : овој производ не може да се додаде во микробранова печка.

Детали

Избор на клиенти