ЛЕ ТАУЧИ Керамички Бавен Фидер Подигнати Чинии За Кучиња Со Дрвен Држач, Фидер За Загатки, Покачени Јадења За Кучиња за Да Се Забави Јадењето, 8 Инчни Јадења За Хране
Свеж

ЛЕ ТАУЧИ Керамички Бавен Фидер Подигнати Чинии За Кучиња Со Дрвен Држач, Фидер За Загатки, Покачени Јадења За Кучиња за Да Се

DEN 1.00

Достапно.

Според истрагите, пластичните чинии се лесни за одгледување бактерии и предизвикуваат црни вилици. Забавете Го Јадењето, Донесете Му На Кучето Здрава Исхрана-кучињата Што Брзо јадат лесно доживуваат надуеност, регургитација и дебелина.

Детали

Избор на клиенти