Мудоауер Пластични Контролер Гејмпад Батерија Капак Замена Школка За Xbox Серија X S Додатоци Игра Додаток
Свеж

Мудоауер Пластични Контролер Гејмпад Батерија Капак Замена Школка За Xbox Серија X S Додатоци Игра Додаток

DEN 135.52

Достапно.

Сосема нов и квалитетен. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и отпорен на абење. Замена на оригиналните оштетени делови, обезбедува долг животен век и подобри работни перформанси. Добро заштитете го вашиот уред од гребнатини, испакнатини, прашина и оштетувања. Карактеристики : Сосема нов И висококвалитетен изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и отпорен на абењезамена на оригиналните оштетени делови, обезбедува долг век на траење и подобри работни перформанси добро заштитете го вашиот уред од гребнатини, испакнатини, прашина и оштетувања спецификации : Материјал : Пластика Применлив Модел : За Xbox Серија X/S Безжичен Контролер Пакетот Вклучува : 1 x Батерија Заден Капак.

Детали

Избор на клиенти