Neato Robotics 945-0005 Батерија-2, 1 броја, зелена
Свеж

Neato Robotics 945-0005 Батерија-2, 1 броја, зелена

DEN 1.33

Достапно.

Чувајте го вашиот Neato XV работи на Peak Performance со нови батерии. Ако доживеете намалено време на траење или намалување на перформансите, можеби е време да ги замените батериите Neato XV. Сет од 2 Ni-MH батерии, 14.4 V, 3200-mah. Неато роботика Оригинални делови за замена- Батерии за замена за вакууми на роботи Neato XV, сет од 2 единици. Компатибилен со Neato XV-11, XV-12, XV-14, XV-15, XV-21, XV-25, XV Signature Series.

Детали

Избор на клиенти