Кубни Цирконски Кристали Невестинска Свадба Барет Жени Додатоци За Коса Накит
Свеж

Кубни Цирконски Кристали Невестинска Свадба Барет Жени Додатоци За Коса Накит

DEN 0.33

Достапно.

Свадбена барета, направена со кубни цирконии на НИВО 5А, многу светкаво. Должината е 3 инчи, широка е 0,7 инчи, тежината е 16 грама. Материјалот е бакар, многу лесен и мазен. Светкава свадба нараквица, можете да ја користите во секој ден.

Детали

Избор на клиенти