Utини !Трговија на големо 1200 парчиња Девојка Бутик 1.78 Наредени Алигатор Клип Обложени Клипови За Коса
Свеж

Utини !Трговија на големо 1200 парчиња Девојка Бутик 1.78 Наредени Алигатор Клип Обложени Клипови За Коса

DEN 3867.68

Достапно.

Тип на ставка : Облека за Глава. Тип на шема : Печатење. Име на одделот : Деца. Тип : Шноли. Стил : Мода. 1.78 " Наредени Алигатор клип наредени клип Добредојдовте На Јанебао Мода И Додатоци Копродукции., Оод, Нашата компанија се наоѓа Во Јиву, која е крунисана како море од стоки и рај за купувачите,имаме своја фабрика и правиме големопродажба и малопродажба , целиот квалитет на артиклите е 100% загарантиран и се согласуваме со 1 : 1 заменете ги неисправните, ние Сме ангажирани во клипови за цветни хари.капчиња ленти за глава , куфи капа , шапка за вафли , клип за цветна коса , Додатоци за цвеќе, Кожен накит.Магична шамија, петици и сите други модни производи! Добредојдовте посетете ја нашата веб-страница или испратете ми е-пошта за да го добиете целиот каталог! Производ 1.78" Наредени Алигатор Клип обложени клипсајз 1.78 " боја исто со сликата, Има многу И многу Бои Во залиха Материјал : Предности На Лентата Со Горсгрин : 1. МОК на секоја боја е 30 парчиња/боја/стил2.Царината ја дизајнира бојата што му се допаѓа, ве Молиме кажете ни го бројот на бојата од табелата со бои.3.СИТЕ тие ленти се густата лента ,Тие ленти имаат висок квалитет .4.Ние го загреваме печат "сите" на крајот на лентата за да бидеме заштитени од распаѓање.5.Ние сме производител на додатоци за коса, Ако клиентот има стил, но не покажува на нашата веб-страница, контактирате со нас и ни ја испраќате фотографијата, ние произведуваме бесплатен примерок за вас и ви покажуваме фотографија.6.Ако некоја боја е без залиха , ве молиме дозволете ни да ја смениме за вас, но ние ќе ве контактираме однапред, ако не одговорите за нас за 2 дена, ќе избереме боја за вас.Испорака : ние обично ќе испраќаме предмети Од Меѓународни ЕМС, околу 5-7 работни дена на испорака(освен за денот на празникот), ако е итно, прифаќаме и други начини на брод, КАКО ШТО СЕ УПС/ДХЛ/ТНТ и така натаму,и може да ја зголеми таксата за брод, ако имате некои посебни барања, ве молиме слободно контактирајте со нас, благодарам многу за поддршката. Во случај дека враќањето е барање, ве молиме проверете дали сите враќања ги вклучуваат сите оригинални предмети неоштетени, во состојба на повторна продажба, целиот оригинален пакет.

Детали

Избор на клиенти