6 Х 3.6 стапки Голф Среќен Роденден Декорација Позадина Голем Голф Спорт Роденден Знак Банер Голф Спортски Тематските Роденден Декорации За Мажи Жени Голф Роденден ?
Свеж

6 Х 3.6 стапки Голф Среќен Роденден Декорација Позадина Голем Голф Спорт Роденден Знак Банер Голф Спортски Тематските Роденден

DEN 207.68

Достапно.

Голема Големина - позадината за роденден на голф е 6 х 3,6 стапки / 185 х 110 см, доволно голема за да ја украси вашата роденденска забава. Предметот испрати со преклопен, лесен за носење, може да има набори, но многу лесно да се пегла со електронско железо. Квалитетна Декорација За Роденден За Голф Спортови-Печатење Со Висока дефиниција на вашиот банер, банерот направен од полиестерски материјал, тоа беше еден вид ткаенина, Издржлива, Еднократно, Перат, Водоотпорна, не е лесно да се скрши или избледи, многу добар квалитет. Закачете ја уникатната позадина и уживајте во среќното време со вашите пријатели и семејство!. Лесен За Употреба-има 4 бакарни дупки соодветно дистрибуирајте на секој агол, доаѓајќи со бела жица од 19 стапки, многу е лесно да ја закачите на вратата, ѕидот, помеѓу дрвјата, скокачкиот шатор или други специјални прилики што ги сакате. Специјален Дизајн Голф Спорт Тематските Роденден Позадина - овој голф роденден позадина со различни дизајни печатење на неа, уникатен дизајн, совршен за спортски тематските роденден декорации. Задоволителна услуга за клиенти, брза логистика, Доколку имате какви било прашања откако ќе ја добиете парцелата, слободно контактирајте не, достапна е бесплатна услуга за враќање или препраќање. Предметот испрати со преклопен, лесен за носење, може да има набори, но многу лесно да се пегла со електронско железо. Закачете ја уникатната позадина и уживајте во среќното време со вашите пријатели и семејство! Лесен За Употреба-има 4 бакарни дупки соодветно дистрибуирајте на секој агол, доаѓајќи со бела жица од 19 стапки, многу е лесно да ја закачите на вратата, ѕидот, помеѓу дрвјата, скокачкиот шатор или други специјални прилики што ги сакате.6 стапки / 185 x 110 см, доволно голема за да ги красат вашиот роденден партија. Задоволителна услуга за клиенти, брза логистика, Доколку имате какви било прашања откако ќе ја добиете парцелата, слободно контактирајте не, достапна е бесплатна услуга за враќање или препраќање. Специјален Дизајн Голф Спорт Тематските Роденден Позадина - овој голф роденден позадина со различни дизајни печатење на неа, уникатен дизајн, совршен за спортски тематските роденден декорации. Квалитетна Декорација За Роденден За Голф Спортови-Печатење Со Висока дефиниција на вашиот банер, банерот направен од полиестерски материјал, тоа беше еден вид ткаенина, Издржлива, Еднократно, Перат, Водоотпорна, не е лесно да се скрши или избледи, многу добар квалитет.

Детали

Избор на клиенти