Бебе Туш Балони За Момче, Бебе Туш Украси Во Собата Со Бебе Момче Балон, Бебе Превоз, Среќен Роденден Принцот Круна, Хранење Шише и Машна За Бебе Туш Материјали
Свеж

Бебе Туш Балони За Момче, Бебе Туш Украси Во Собата Со Бебе Момче Балон, Бебе Превоз, Среќен Роденден Принцот Круна, Хранење

DEN 2.33

Достапно.

Пакување : 1 парчиња 17.7*26.77 инчен балон со фолија за бебиња, 1 парчиња 15.7*26.8 инчен балон со фолија за шишиња за бебиња, 1 парчиња 32.3*26.8 инчен балон со фолија за среќен роденден принц круна, 1 парчиња 26.38*30.3 инчни балони со фолија за бебиња и 1 парчиња 31.5*21.6 инчи балон со фолија за машна за бебиња, вкупно 5 парчиња. Висок Квалитет : бебе туш момче партија балони се направени од висококвалитетна алуминиумска фолија, дебела и без протекување, што може да трае неколку недели кога инфлацијата. Овие балони за туширање за бебиња се добро дизајнирани, тие се погодни за украси за забави за момчиња за туширање за бебиња. Лесен За Употреба : кога треба да користите балони за туширање за бебиња, само користете ја пумпата за да внесете воздух во балонот. Забелешка : ако сакате овие балони да летаат, ве молиме користете хелиум. Овие украси за туширање за бебиња може повторно да се користат, само треба да го испуштите гасот внатре, да го преклопите за собирање. Комплет украси : ги собравме сите потребни комбинации и ви требаат само комбинирајте ги, така што не ви треба еден по еден за купување. Заштеда на време и пари за купување на сите ваши партиски украси. Апликации : украси за туширање за Бебиња комплетот за балони за момчиња се убави украси за забавата, како туш за бебиња, роденден, годишнина, невестински туш и други празници, со нашите додатоци за забави, верувам дека времето на вашата забава ќе биде многу пријатно. Пакетот Вклучува : . 1 х 17.7*26.77 инчен бебе момче фолија балон. 1 х 15.7*26.8 инчен бебе шише фолија балон. 1 х 32.3*26.8 инчен среќен роденден принц круна фолија балон. 1 х 26.38*30.3 инчни балони со фолија за бебешки превоз. 1 х 31.5*21.6 инчен балон со фолија за машна за бебиња. Забелешка. 1, сите предмети претставуваат добар декоративен ефект само по надуени. Ве молиме обрнете внимание на надувување и складирање балони . НЕМОЈТЕ ПОВЕЌЕ ИСПОЛНЕТ БАЛОНИ!. 2, материјалот од балони од алуминиумска фолија е алуминиумски филм, сферата има метален сјај, униформа боја, убава сфера. Може да се користи постојано, лесно се надува и издува, не фрлајте го по една употреба!.

Детали

Избор на клиенти