Кожени џез-танцувачки чевли од хројл се лизгаат на вежбање џез модерни чевли за Unisex Model-Z-359
Свеж

Кожени џез-танцувачки чевли од хројл се лизгаат на вежбање џез модерни чевли за Unisex Model-Z-359

DEN 431.84

Достапно.

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот. Увезени. Кожен ѓон. Платформата мери приближно 0,25 ". Материјал : Површината е изработена од кожа, што е мека и удобна, со добра пропустливост на воздухот, а дното е изработено од велур, што е отпорен на абење и не-лизгање и има добра апсорпција на шок Ефект. Дизајн : Дизајн на рамно дно, меко и удобно, одговара на нозете, ве тера да се чувствувате како да не носите чевли и го прави вашиот танц пофлексибилен. Лесен и удобен : мека и преклоплива, ултра лесна и лесна за носење, тоа е најдобриот избор за танцување и движење на телото. Водич за големина : Измерете ја должината на стапалото пред набавката, а потоа повикајте се на нашата табела со големина за купување. Ако нозете се малку широки, ве молиме изберете големина поголема чевли. По продажба : Ако Имате незадоволство од примените чевли, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок од 24 часа. Увезено. Кожа. Материјал : Површината е изработена од кожа, која е мека и удобна, со добра пропустливост на воздухот, а дното е изработено од велур, што е отпорен на абење и не лизга, и има добар ефект на апсорпција на шок. Дизајн : Дизајн на рамно дно, меки и удобни, одговара на нозете, ве тера да се чувствувате како да не носите чевли и го прави вашиот танц пофлексибилен. Лесен и удобно : мека и преклоплива, ултра лесна и лесна за носење, тој е најдобриот избор за танц и движење на телото. Водич за големина : Ве молиме измерете ја должината на стапалото пред набавката, а потоа повикајте се на нашата табела со големина за купување. Ако нозете ви се малку широки, ве молиме изберете големина поголем чевли. По продажбата : Ако имате незадоволство од примените чевли, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок од 24 часа.

Детали

Избор на клиенти