Hxyoo Women Women Women Dance Shoes за латинска сала Slasa Ballroom WK023
Свеж

Hxyoo Women Women Women Dance Shoes за латинска сала Slasa Ballroom WK023

DEN 2.00

Достапно.

Пу. Увезени. Suede единствено. Приближно 3,3 инчи или 2,5 инчи пета ;; Средна ширина; само за танцување користете. Секој чевли има густ ѓон на велур; Прилагодлива лента за прилагодување на чевлите. Овие се екстремно флексибилни, лесни и многу удобни, погодни за аматерски и професионалци за латински, салса, самба, чачача, румба, практични мерења на iveив и правилни мерења обезбедуваат соодветно вклопување. Чевлите Hxyoo трчаат строго американска големина на улицата. Одличен квалитет со ниска цена. Пребарувајте hxyoo за да добиете повеќе колекции на дизајн, стил, боја и големина. Вештачка кожа од виножито во боја Вештачка кожа и страни 2 ", 2,5" кубанска пета или 3 "разгорена брзина на потпетици, прилагодлива на лентите за глуждот на глуждот, дополнително подножје за додадена удобност Минимална табла за шанк за дополнителна поддршка и флексибилност 3мм долниот дел од дебелината на дното на дното на дното на дебелината во споредба со 1,5мм или 2мм на други брендови.

Детали

Избор на клиенти