КЛИСПИД 3 парчиња Чанта Патување Чиста Тоалетна Торба Желе Чанта Чиста Торбичка За Патување Одобрена Транспарентна Чанта За Повеќекратна Употреба Стадионска Торб
Свеж

КЛИСПИД 3 парчиња Чанта Патување Чиста Тоалетна Торба Желе Чанта Чиста Торбичка За Патување Одобрена Транспарентна Чанта За

DEN 517.28

Достапно.

Пвц. Секојдневна Употреба Торба За Рамо : ТРАНСПАРЕНТНИ СТАДИОНИ ЗА ЧАНТИ ТОРБИ ЗА ЖЕЛЕ - - - потребни се секунди за лесно ставање и вадење на додатоците, што е многу погодно за употреба. Торби За Туширање во бања : шопинг, патување, пешачење, работа, излегување, еднодневно патување и секојдневна употреба. Четки За Шминка Торби : Одличен избор за деловно патување, туризам, теретана, кампување, семејна употреба, Многу практично. Рачна Торба Со Вкрстено Тело : шопинг, пешачење , работа, излегување, еднодневно патување и секојдневна употреба. Торби со Желе : торбата ќе осигури дека вашите тоалети се безбедни, лесни за пристап, брзи и удобни. Список на пакети 3 карактеристики На Торбата за Складирање х-Практично складирање, може лесно да се носи и ви обезбедува одлична заштита висечки тоалетни кеси. - Боја : Транспарентна и црна торба За торби-Големина : 30, 50Х30, 50Х15, 00см/11, 99Х11, 99Х5 торба за надворешни работи. - Направен е со фина изработка, за да се обезбеди практичност и издржливост на снабдувањето со патувања. - Доволно голем за да собере дигитален фотоапарат, лосион за сонце,шише со вода,паричник, мобилен телефон, очила за сонце и сл рачна чиста торба. - шопинг, патување, пешачење, работа, излегување, еднодневно патување и материјали за складирање за секојдневна употреба. - Со мазен патент, лесен за употреба кога имате патување, многу корисно. Можете да ја користите како торба со вкрстено тело, торба со едно рамо или рачна торба, практична за употреба торба за рамо. - Материјал : Пвц транспарентни Торби За рамо Информации Транспарентна Чанта Чанта Јасен дизајн, спортски настани или места кои бараат јасна торба.надворешна торба за рамо заслужуваш да ја имаш.кампување торба За рамо Оваа торбичка е усвојување на премиум и издржлива material.travel торба Торба Совршен подарок За сопруга, девојка, мајка и други женски пријатели.стадион спојката Паричник Уникатен дизајн И фина изработка, тие ве прават стилски и модерен.

Детали

Избор на клиенти