АР ПОСТЕЛНИНА Преголеми Крпи За Капење, Памук 30х60 Клиренс Комплет Преголеми Чаршафи За Крпи За Капење, Меки Абсорбента Големи Крпи За Бања, Базен, Хотел, Аква
Свеж

АР ПОСТЕЛНИНА Преголеми Крпи За Капење, Памук 30х60 Клиренс Комплет Преголеми Чаршафи За Крпи За Капење, Меки Абсорбента

DEN 415.20

Достапно.

КВАЛИТЕТЕН КОМПЛЕТ ЗА КРПИ : Чаршафите за Капење се направени од 100% памук и двојно зашиени рабови, за продолжен век на траење на производот. Крпите се меки за допир и мазни. Материјалот е отпорен на кинење, што обезбедува цврстина и долготрајна издржливост. Овие кадифни крпи, брзо се апсорбираат и брзо се сушат, нудејќи квалитет на хотелот бидејќи обезбедува луксуз со стил. ПАКЕТОТ ЗА ЧАРШАФИ ЗА КАПЕЊЕ НУДИ : Чаршафите за Капење се идеално изработени со големина од 30х60 инчи. Пакетот нуди два Хотели и Спа како меки крпи, така што можете да користите една крпа, додека другата ја испраќате на миење. Големите крпи за капење, доаѓаат во елегантна аква боја, што може да го комплиментира секој декор за бања. ВИСОКО АПСОРБИРАЧКА ВОДА : вистинскиот памучен материјал е низок извртен, а долгите и кратки нишки го прават материјалот посилен, абсорбента и потрајни. Петелките и употребената густа нишка обезбедуваат квалитет и цврстина. Високо апсорбирачкиот додека е лесен, му дава на телото мек и нежен допир додека ја апсорбира целата влага. УЛТРА МЕКИ и ИЗДРЖЛИВИ : Нашите Комплети Чаршафи за Капење со великодушна големина, се екстра абсорбента и практични за брзо сушење, даваат голема покриеност и се идеални за удобно лежење, со професионални рабови со рабови кои се внимателно дизајнирани да го подобрат квалитетот и издржливоста на нашите чаршафи. Лесно можете да ја почувствувате мекоста на нашите луксузни крпи. ХОТЕЛ И СПА крпи-Совршени За Дома, спа, салон, одморалиште, базени, хотели, мотели и теретана. Станете помеки со секое перење направено од прв квалитет ставете малку во торбата за теретана за кога ќе се потите, оставете малку во висококвалитетната гостинска соба.

Детали

Избор на клиенти