КЈПАКСЛ пешкир лице Дома Абсорбента Памук Мека Задебелена Хотелска Бања Паровите Ја Бришат Косата
Свеж

КЈПАКСЛ пешкир лице Дома Абсорбента Памук Мека Задебелена Хотелска Бања Паровите Ја Бришат Косата

DEN 2470.40

Достапно.

Мека и удобна, издржлива и цврста. Површината е рамна, мека и мека. Висока густина, не е лесно да падне. Ткаените нишки се уредни и се рамномерно распоредени. Лесно исчистете и исушете. Мека и удобна, издржлива и цврста.Површината е рамна, мека и мека.Висока густина, не е лесно да падне.Ткаените нишки се уредни и се рамномерно распоредени.Лесно исчистете и исушете.Спецификација : пешкир 76х34см, Пакувањето вклучува : крпа * 1 сетнотика : 1. Ве молиме дозволете 2-3% грешка поради рачно мерење. Пред да конкурирате, бидете сигурни дека не ви пречи.2. Боите може да варираат во зависност од мониторот, ве молиме погледнете го вистинскиот производ многу висока апсорпција на вода.

Детали

towel 76x34cm,:
Packaging includes:
towel * 1 set
Notice:
1. Please allow 2-3% error due to manual measurement. Before you bid, make sure you don't mind.:
2. Colors may vary by monitor, please refer to the actual product:
Very high water absorption. :

Избор на клиенти