А. Монамур Нелизгачка Вода Абсорбента За Перење Мат Карпатите Планини Зелено Дрво Зајдисонце Пејзаж Мека Фланелен Мат Тепих тепих за Бања Када Туш Кујна Мијалник С
Свеж

А. Монамур Нелизгачка Вода Абсорбента За Перење Мат Карпатите Планини Зелено Дрво Зајдисонце Пејзаж Мека Фланелен Мат Тепих

DEN 184.96

Достапно.

Можете да ја проверите продавницата за да видите голем број додатоци за бања. Материјал : мека фланелна површина/микрофибер/мемориска пена; гумена подлога што не се лизга. Карактеристики : анти-лизгање, апсорбирачка вода, машина за перење, издржлива, без избледување. Употреба : совршен за тушеви во бањата, кади, тоалет, внатрешен под, кујна, пред мијалници, влезна врата, врата, итн. А. Монамур : на мојата љубов. Направено со мемориски сунѓер и фланелна ткаенина кои брзо ја апсорбираат водата,одржувајќи ги подовите во бањата суви и чисти.Мека и удобна додека стоите на подлогата.Неткаен материјал против лизгање со подлога од точки што го одржува килимот за капење на место, дури и кога е влажен.Технологијата за термички пренос го прави печатењето живописно и јасно,не исчезнува.

Детали

Избор на клиенти