Акватуш Овални Меур Бања Мат, Јасно 15 х 27
Свеж

Акватуш Овални Меур Бања Мат, Јасно 15 х 27

DEN 2.33

Достапно.

100% пвц. Увезени. БЕЗБЕДНОСТ и УДОБНОСТ – оваа тешка Подлога За Бања Со Акватуш Од Гинзи се спротивставува на повторената секојдневна употреба. Изработена од издржлив пвц против лизгање, оваа подлога за капење е дизајнирана да ви овозможи релаксирачко искуство за капење. Вшмукувачките чаши отпорни на лизгање ја држат подлогата цврсто на место за да ја обезбедат вашата безбедност. ПАРОВИ СОВРШЕНО-без оглед на вашиот декор за бања, оваа Подлога За Бања Со Овални Меурчиња Од Акватуш од Гинзи сигурно совршено ќе се вклопи во околината. Неговите проѕирни "меурчиња" создаваат прекрасен ефект што ја прави оваа подлога за капење совршено парче за сите бањи. ДРЕНАЖНИ ДУПКИ - една од главните недостатоци на душеците за капење е нивната тенденција да собираат вода, и одозгора и одоздола, што доведува до таложење на мувла и мувла. Подлогата За Бања Акватуш користи дренажни дупки за да избегне собирање несакани загадувачи. ВШМУКУВАЧКИ ЧАШИ ОТПОРНИ на ЛИЗГАЊЕ – без разлика колку меурчиња во вашата када, бројните вшмукувачки чаши со висока јачина ќе ја задржат Подлогата за Бања со Акватуш токму таму каде што сте ја поставиле, одржувајќи ве безбедни и здрави. ЛЕСНО Чистење Гинзи Акватуш Бања Мат е бриз : едноставно измијте со сапун, исплакнете и висат за да се исуши. Подлогата За Бања Акватуш има димензии 15 во х 27 инчи. Оваа тешка Подлога За Бања Со Акватуш Од Гинзи се спротивставува на повторената секојдневна употреба. Изработена од издржлив пвц против лизгање, оваа подлога за капење е дизајнирана да ви овозможи релаксирачко искуство за капење. Вшмукувачките чаши отпорни на лизгање ја држат подлогата цврсто на место за да ја обезбедат вашата безбедност. Без оглед на вашиот декор за бања, оваа Подлога За Бања Со Овални Меурчиња Од Акватуш од Гинзи сигурно совршено ќе се вклопи во околината. Неговите проѕирни "меурчиња" создаваат прекрасен ефект што ја прави оваа подлога за капење совршено парче за сите бањи. Чистењето На Подлогата За Бања Гинзи Акватуш е ветре : едноставно измијте со сапун, исплакнете и закачете да се исуши. Подлогата За Бања Акватуш има димензии 15 во х 27 инчи.

Детали

Избор на клиенти