ОКЈХФД Тепих За Бања, Нелизгачки Ултра Мек,Стил На Школка На Плажа, Абсорбента За Вода, Подлога За Тепих Што Може Да Се Пере Во Машина За Дневна Соба, Бања, Кујна
Свеж

ОКЈХФД Тепих За Бања, Нелизгачки Ултра Мек,Стил На Школка На Плажа, Абсорбента За Вода, Подлога За Тепих Што Може Да Се Пере

DEN 0.67

Достапно.

Не Се Лизга. Ултра Мека. Апсорбирачка Вода. Машина За Перење. ОДЛИЧНА СТРУКТУРА ПРОТИВ ЛИЗГАЊЕ : дното на подната подлога прифаќа уникатна структура против лизгање, која може да ја подобри адхезијата, адхезијата и држењето помеѓу подната подлога и земјата и може да му помогне на тепихот цврсто да се држи до подот без да се движи наоколу. ДЕБЕЛ И МЕК МАТЕРИЈАЛ ШТО АПСОРБИРА ВОДА : подната подлога е изработена од ултра мек и удобен фланелен материјал. Ултра густите и ултра фини влакна можат брзо да ја апсорбираат влагата на стапалото, овозможувајќи ви да застанете на топло и суво место, додавајќи дополнителна удобност. ПРАКТИЧНО СКЛАДИРАЊЕ И ИСКЛУЧИТЕЛЕН ДИЗАЈН : подната подлога има фини зашиени рабови за да ја направи потрајна. Може да се навива за складирање кога не се користи, заштедувајќи простор. Моделот со висока дефиниција ги прави линиите на школки јасни, извонредни и уникатни и модерни и разноврсни. ПРАКТИЧНО ЧИСТЕЊЕ И ЗАШТЕДА НА ВРЕМЕ И ЗАШТЕДА на ТРУД : подлогата може да се стави во машината за перење за брзо чистење, а потоа да се исуши во воздух на ниска температура, за да можете повторно да уживате во чистиот тепих. Широко се користи како подлога за влезната врата, подлога за бања, кујнска подлога, подлога за подот, подлога за спална соба, подлога за врата, подлога за задна врата, подлога за перење, подлога за дневна соба, канцелариска подлога итн. ЕНТУЗИЈАСТИЧКА УСЛУГА ПО ПРОДАЖБАТА : подните душеци се достапни во четири различни големини, кои можат да ги задоволат вашите различни соодветни потреби, а исто така можат брзо да ја отстранат калта, тревата, водата и снегот на чевлите. Ако имате какви било прашања во врска со ова, слободно контактирајте не и ние ќе одговориме што е можно поскоро во рок од 24 часа. Ние сме професионален дистрибутер На домашен декор и кујнски декор делови. Нашиот бизнис ги опфаќа сите делови на светот. Нашите производи опфаќаат широк спектар на категории и се со одличен квалитет. Ние ви обезбедуваме висококвалитетни производи и сме посветени на подобрување на искуството за купување. Со нетрпение очекуваме да донесеме промени во вашите производи.

Детали

Избор на клиенти