ОЛАНИ Бања Килими Постави 2 Парче Микрофибер Бања Туш Мат И У-Облик Тоалет Килим, Машина За Перење Сува, Не Се Лизга Абсорбента Бушава Бања Килим за Када, Туш и Бања
Свеж

ОЛАНИ Бања Килими Постави 2 Парче Микрофибер Бања Туш Мат И У-Облик Тоалет Килим, Машина За Перење Сува, Не Се Лизга Абсорбента

DEN 479.84

Достапно.

НЕ-ЛИЗГАЧКА ТП ГУМЕНА ПОДЛОГА : ние ја користиме поскапата тп гумена подлога (не ПВЦ или лепак) која е многу посилна и издржлива за долготрајна употреба, за разлика од другите брендови каде што гумената подлога има тенденција да се истроши и олупи по голем број миења. Осигурајте се дека подовите се суви под тепихот за да спречите лизгање на килимот. Одлично за бања, суета, куќа за одмор, главна бања, детска бања, апартман за гости. Бојата нема да избледи и ќе остане живописна многу години, без разлика колку пати ќе се миете и сушите. СОЗДАДЕТЕ ОАЗА ЗА БАЊА : со многу различни бои за избор, лесно ќе најдете килими за координација со вашиот декор! Плус, Ако воопшто не сте задоволни со вашиот производ, ве молиме контактирајте не (преку ако го поминете стандардниот прозорец за враќање) и со задоволство ќе ви обезбедиме избор на замена или враќање на средствата. Одлично за бања, суета, куќа за одмор, главна бања, детска бања, апартман за гости. Влагата е заробена во длабокиот куп на подлогата, што овозможува килимот брзо и чисто да се исуши. НЕ-ЛИЗГАЧКА ТП ГУМЕНА ПОДЛОГА : ние ја користиме поскапата тп гумена подлога (не ПВЦ или лепак) која е многу посилна и издржлива за долготрајна употреба, за разлика од другите брендови каде што гумената подлога има тенденција да се истроши и олупи по голем број миења. Не ставајте подлога на влажна површина. Ултра-АБСОРБЕНТА : Екстра мека бушава ткаенина од микрофибер помага да ги зачувате вашите подови од капење вода додека излегувате од бањата, тушот или се подготвувате покрај мијалникот. ВЕТРЕ!- МАШИНСКО ПЕРЕЊЕ И СУШЕЊЕ : ТЕПИХОТ ЗА бања ОЛАНИ лесно се чисти. СОЗДАДЕТЕ ЈА ВАШАТА ОАЗА За БАЊА ние сме посветени на доведување на нашите клиенти премиум, висококвалитетни и функционални производи за домаќинството по разумни цени. Машинско перење со ладна вода и благ детергент (без хлор или белило) сушете со мала брзина или закачете суво. Одлична идеја за подарок за сите прилики, Божиќ, Свадба, Денот На Татковците, Денот На Мајките, Вљубените.

Детали

Избор на клиенти