Idegg без шоу чорапи жени 10 пара ниско сечење анти-намалени новини атлетски обични невидливи лагерни чорапи
Свеж

Idegg без шоу чорапи жени 10 пара ниско сечење анти-намалени новини атлетски обични невидливи лагерни чорапи

DEN 2.00

Достапно.

Памук, полиестер, спандекс. Увезени. Машинско миење. Нема шоу невидливо : Лесно за Меч различни видови чевли, како што се патики, Оксфорд, чевли за трчање, обични чевли, чевли за обука, чевли за атлетски спортови и деловни чевли. , не за многу ниски чевли. Без лизгање : Занаетчиски : висока технологија за плетење.3 Силиконски ленти на пета. Не лизгајте. Внимание : Погодна големина на чевли САД со големина 5-9, големина на мажи : 4-6. Висок квалитет : Направено од материјал за дишење, ги одржува нозете суви. Управување со влага, перничено стапало. Лесно за миење - машинско миење или миење на рацете, не бели. Најдобар избор за подароци : Со добра еластичност, погоден за жени и девојчиња и мажи без шоу чорапи. Патики како : . Кошаркарски чевли. Патики за тенис. Бејзбол чевли. Фудбалски чевли. Маратонки. Чевли за искачување. Чевли за пешачење. Чевли за одење. Платно. Оксфорд. Дерби. Монах.

Детали

Избор на клиенти