Womenенски колено високи чорапи долги атлетски тенки бутови високи порибници на отворено спортски цевки чорапи
Свеж

Womenенски колено високи чорапи долги атлетски тенки бутови високи порибници на отворено спортски цевки чорапи

DEN 1019.20

Достапно.

полиестер. Увезени. Еластично затворање. Машина за миење. ⇒ Една големина најмногу се вклопува : нашата големина одговара на повеќето девојчиња и жени, еластични чорапи со висок квалитет за повеќето типови нозе, лесни за ставање или полетување. ⇒ Функција : Чорапите со високи колени одат добро со чизми, чизми, чорапи, фармерки, хеланки или слаби панталони, исто така може да ги задржи нозете топли, ќе биде вашиот омилен избор за пристапување. ⇒ Повод : Дизајн на едноставен стил, трендовски, дарежливи чорапи на коленото скоро се вклопуваат во сите сезони. Овие чорапи на коленото се вклопуваат во повеќето прилики во нашиот секојдневен живот, како што се Ноќта на вештерките, Божиќ, Училиште - Косплеј забава - тоа ќе ве натера да се чувствувате модерно и самоуверено. Исто така, чорапите на коленото се погодни за многу спортски активности на отворено како играње фудбал, качување по планини, уметничко лизгање и многу повеќе. ⇒ Најдобар подарок : Нашите високи чорапи на коленото се совршени подароци за сопруга, девојка, ќерки на Ноќта на вештерките, Божиќ или роденден. полиестер. Увезени. Еластично затворање. Машина за миење. ⇒ Една големина најмногу се вклопува : нашата големина одговара на повеќето девојчиња и жени, еластични чорапи со висок квалитет за повеќето типови нозе, лесни за ставање или полетување. ⇒ Функција : Чорапите со високи колени одат добро со чизми, чизми, чорапи, фармерки, хеланки или слаби панталони, исто така може да ги задржи нозете топли, ќе биде вашиот омилен избор за пристапување. ⇒ Повод : Дизајн на едноставен стил, трендовски, дарежливи чорапи на коленото скоро се вклопуваат во сите сезони. Овие чорапи на коленото се вклопуваат во повеќето прилики во нашиот секојдневен живот, како што се Ноќта на вештерките, Божиќ, Училиште - Косплеј забава - тоа ќе ве натера да се чувствувате модерно и самоуверено. Исто така, чорапите на коленото се погодни за многу спортски активности на отворено како играње фудбал, качување по планини, уметничко лизгање и многу повеќе. ⇒ Најдобар подарок : Нашите високи чорапи на коленото се совршени подароци за сопруга, девојка, ќерки на Ноќта на вештерките, Божиќ или роденден.

Детали

Избор на клиенти