Глобленд елка фабрика силиконски чист печат Холи бор конуси Транспарентен силиконски печат на силиконски мамче, гумен печат за грешки за изработка на картички за ?
Свеж

Глобленд елка фабрика силиконски чист печат Холи бор конуси Транспарентен силиконски печат на силиконски мамче, гумен печат

DEN 119.84

Достапно.

Ботанички теми : Елементи на чистиот печат вклучуваат холи, бор конуси, мачка, поинтезија и многу повеќе. Материјал и големина : Јасниот печат е изработен од висококвалитетен силиконски материјал, без вкус и безбедност. Големината е 4,3 x 6,3 x 0,1 инчи. Тие се одлични за белешки за книги или Божиќни картички. Креативни украси : По печат на парче хартија или картичка, можете да го обоите со занаетчиска подлога за мастило, што ќе биде исклучително украсување за картички за одмор, страници за белешки, списание или други проекти за занаетчиски производи. Повторно употреба : Силиконски гумени марки лесни за употреба и чистење, може да се користат постојано по чистење или миење со вода и лесно се враќаат во превозникот за да избегнат губење на парчиња. Овие обрасци имаат многу силна празнична атмосфера. Полн со Божиќен вкус е изработен од безбеден и издржлив силикон, кој може да се користи и да се измие. Големината е 4,3 x 6,3 x 0,1 инчи. Овие обрасци имаат многу силна празнична атмосфера. Здрава и еколошка. Креативни украси : По печат на парче хартија или картичка, можете да го обоите со занаетчиска подлога за мастило, што ќе биде исклучително украсување за картички за одмор, страници за белешки, списание или други проекти за занаетчиски производи. Погодно за аплицирање : едноставно ставете го печатот на акрилен блок (не е вклучен), нанесете мастило и притиснете го печатот на хартијата или картичката, а потоа оставете ги да се исушат, конечно се остварува исклучителна работа.

Детали

Избор на клиенти