Камил хидросол цветна вода - 3 пакет
Свеж

Камил хидросол цветна вода - 3 пакет

DEN 1331.36

Достапно.

Тие се одличен спреј за постелнина и едноставен начин за почетниот ароматерапист да ужива во терапевтските придобивки од есенцијалните масла.Europe - Опис : Нашите цветни води се ослободени од емулгирање на агенти и конзерванси. - Бјанка Роза ги прави сите производи што е можно поприфатливи и ние постојано го бараме пазарот за да ја одржиме нашата достапност и да бараме нови начини за да ви служиме.Ботаничко име : Chamaemelum Nobile E. Увезени на меѓународно ниво, овие води се крајно разноврсни. Ботаничко име : Chamaemelum Nobile E. Тие можат да се користат во процесот на производство каде и да е потребна вода. Тие можат да се користат во процесот на производство каде и да е потребна вода. Нашите највисоки можни стандарди поддржани од нашата лична гаранција. Ботаничко име : Chamaemelum Nobile E. Увезени на меѓународно ниво, овие води се крајно разноврсни. Бјанка Роза е спакувана во контејнери што можат да се придвижуваат, што може да се рециклираат. Додадете во смирувачка топла бања. Бјанка Роза е доверливо име на домаќинството за многу семејства низ целиот свет од 90 -тите години. - Zooscape е горд што е ексклузивен дистрибутер на сите производи на Бјанка Роза, вклучувајќи креми, солвеви и масла во Соединетите држави, Канада и низ целиот свет.

Детали

Избор на клиенти